MEMEbaz'la MEME yaparak para kazanmak mümkün !


Öncelikle buradaki fırsatlar sürekli değişecek, yenileri gelecek, o yüzden sık sık takip etmenizi öneririz.

İlk fırsatımız ise;

Yeni açıldığımızdan bol bol yeni MEME' ye ihtiyacımız var. Bu yüzden;

300 MEME yapan ilk üyemize 100 TL ödeme yapacağız !

Amaaaaaaaaaaa az da olsa koşullar şöyle;
-Kandırmaca yok; yani 300 ü tamamlamak için abuk subuk, aynı resim / konudan 3'er 5'er tane MEME yapmak yok.
-MEME'lerinizi kendiniz için kaydetme, ya da hem kaydedip hem anasayfamızda yayınlama opsiyonunuz var. Sadece anasayfada yayınlamak üzere seçtiğiniz MEME'ler sayılıyor. Yani yaptım ama kendime demek yok.
-MEME'lerinizin genele hitap etmesi gerekiyor. Yani sadece 3-5 arkadaşınız anlayacağı espirinin hak verirsinizki anasayfamızda yeri yok. Neredeyse tüm MEME'lere bir şans verip yayınlasak da, bariz bir şekilde herhangi bir kitlenin anlayıp gülemeyeceği, kişiye özel MEME'ler anasayfaya alınmaz, sınıfta kalır, 300'e saymaz. Tabi yine de doya doya yapıp kaydedin, dilediğiniz gibi kullanın o ayrı ama kampanyaya saymaz.
-MEME'lere kalite standardı getirip, belirli eleklerden geçirmek ya da belirli kriterler koymak pek mümkün değil. Kısaca MEME; yayılma potansiyeli olan, komik içeriklerdir. MEME'leriniz bu tanıma uymuyorsa, diğer maddelerden zaten sınıfta kalacaklardır ama dememiz o ki, ödemeden önce bir kez daha bakacağız, gözden kaçan 'hakkaten olmaz bu yani' denilecek MEME'ler sayılmayacak. Bu yüzden tavsiyemiz 15-20 tane fazladan yapın da sağlam olsun.
-Kopyala / Yapıştır yok. MEME'ler, MEMEbaz MEME yapıcı kullanılarak yapılmalı.

Kısaca kandırmaca, MEME kültürüne, kalitesine uymayacak, 300 ü doldurup 100 ü kapayım mantalitesiyle hareket ederseniz fark ederiz, kabul etmeyiz. Ama güzel güzel MEME 'lerinizi yapın, 300 ü doldurup 100 ü kapın, canımız feda...

Haydi iyi MEME ' ler ! ! !


Not: 300 olunca bize iletişim formundan bir mesaj atınız. MEMEbaz.com bir MerkezNoktasi.com markasıdır. 'Param ödenecek mi acaba, nasıl güveneceğim?' falan, onları geçiniz :)